top of page
PAS_NA_STRANKU-01-01.png

Pozývame vás do Strážovských vrchov na siedmy ročník komunitného behu Trojkráľová Trojka 20km/850m, ktorý sa bude konať v Piatok 6. januára 2023.

 
PREZENTÁCIA A ŠTART:
 
Prezentácia bude ráno od 08:30 do 09:30 v obecnom úrade Ľutov, odkiaľ preteky o 10:00 odštartujú. Nachádzajú sa tu sociálne zariadenia nie však sprchy. Je tu samozrejme možné sa v teple prezliecť a prípadne odložiť veci. Cieľ sa bude nachádzať tak isto ako aj štart v obecnom úrade Ľutov, kde na účastníkov bude čakať občerstvenie v podobe polievky.

 
REGISTRÁCIA:
 
Registrácia prebieha prebieha pomocou kontaktného formulára nižšie.
Limt je 12
0 pretekárov (registrácia ukončená).
Štartovné sa uhrádza na mieste vo výške 15€

 

HLAVNÁ TRASA 20KM:

 

Trasa má parametre 20km/+850 m a vedie prevažne po značených turistických chodníkoch. Niektoré úseky ako v podstate aj celá trať, sú vzhľadom na dátum konania celkom technicky náročné, preto dobre odporúčame prehodnotiť svoje schopnosti a možnosti a predísť tak zbytočným problémom :) Trasa povedie cez tri vrcholy Vysoká, Knaží Stôl a Bradlo. 

Trasa bude vyznačená žlto-čiernou páskou a doplnená bielymi šípkami. Odporúčame mať ale aj tak so sebou gpx zariadenie, s nahratou trasou, nakoľko je trasa v pár úsekoch mierme orientačne náročnejšia a orientáciu samozrejme môže ešte zhoršiť napadnutý sneh a podobne.

 

Na trase sa bude nachádzať občerstvovacia stanica v trebichave (8,5km s vodou čajom a nejakými drobnosťami na zahryznutie. A ak sa podarí tak jedná malá drobná bonusová na Bradle.

profil_20KM.png

DOPLNKOVÁ TRASA 10 KM

 

Doplnková trasa má parametre 10km/+350 m. Trasa sa časťou hlavnej trasy a povedie iba cez dva vrcholy Vysoká a Bradlo. 

Trasa bude takisto vyznačená žlto-čiernou páskou a doplnená bielymi šípkami. Odporúčame mať ale aj tak so sebou gpx zariadenie, s nahratou trasou.

 

Na trase sa nebude nachádzať veľká občerstvovacia stanica. A ak sa podarí tak jedná malá drobná bude na Bradle.

profil_10Km.png

Traťový rekord muži:
Marián Priadka 01:26:26 (rok 2023)

Traťový rekor ženy
Denisa Kušnierová 01:45:55 (rok 2018)

bottom of page